top of page

KOMUNIKACE

 

pro

 

 

FUNGUJÍCÍ TÝM 

 „Sestavte si svoji firmu tak, aby se dostala na vrchol“.

 

Staňte se špičkovými kouči svých týmů. Rozumějte svým lidem a dosáhněte cíle jednoduše, pomocí té nejúspěšnější a nejpřesnější metody, kterou Vám nabízíme.

 

Objevte svůj potenciál a potenciál Vašich spolupracovníků.

Aby společnost mohla fungovat a růst, je otázkou správné a efektivní komunikace.

 

 

Před více než 2000 lety začali vědci a filozofové, především Hippokrates, rozeznávat rozdíly v chování lidí, které se vyznačovaly jistým vzorcem.Tento vzorec byl přezkoumáván mnoha psychology a vědci. Posléze byl definován Williamem Marstonem, který napsal v roce 1928 převratnou knihu "Emoce normálních lidí", ze které se vyvinuly testy na detekci lži, které se používají dodnes. 

Tato metoda ukazuje vzorce, jak jednáme. Chápeme ji jako cenný nástroj, který nám pomáhá porozumět vzorcům chování nejen u nás samotných, ale také u ostatních.

 

Víte, že na základě tohoto typového vzorce pracují vrcholoví trenéři a kouči ve sportu. Sestavují týmy, ne podle toho, aby byli v týmu všichni sportovci hvězdami s nejvyšším výkonem, ale takoví sportovci, u nichž funguje naprosto dokonalá souhra – efektivní komunikace, a u každého z nich využijí jeho nejsilnější stránku osobnosti. Takový tým se nejednou z nuly dostal na vrchol, jen díky správné sestavě hráčů. 

 

Komunikace a znalost Profilu osobnosti jsou nástrojem k odhalení vaší osobnosti, k odhalení potenciálu Vašich zaměstnanců, kolegů, zákazníků, dodavatelů, ale i členů rodiny k efektivnímu vedení týmu, ​k růstu obchodníků, ke správnému vyjednávání s Vašimi externími poskytovateli, k efektivní motivaci, k dosažení harmonie a pohody v soukromém životě, ...

 

Komunikace je problematický bod v každé společnosti, 

každý jsme jiný, každý máme potenciál v jiné oblasti. 

Seminář je zaměřený na sestavení vlastního Profilu osobnosti,na umění rozpoznat správný Profil osobnostiu Vašich zaměstnanců, kolegů, zákazníků, dodavatelů, rodiny. Dostanete odpověď, jaká je koho motivace, základní potřeby, ideální prostředí, pohled na život, v čem se nejlépe uplatní daný typ, jak s ním komunikovat, jak mu dávat úkoly, jaké jsou hnací síly daného typu, jaké je individuální nadání, jaká je koho hodnota pro firmu, z čeho má obavy, jaká je reakce pod tlakem daného typu, jakou daný typ by měl zastávat roli v týmu, jaké jsou pro každý typ vhodní týmoví hráči, jak správně má firma sestavit tým lidí na daném projektu nebo úkolu, aby bylo dosaženo největší efektivity. 

 

 

Naše školení je unikátním poznávacím systém, zaměřeným na principy dynamických vztahů, k vytvoření změny ve vašem podnikání i osobním životě. 

 

Nebudete věřit, co se o sobě dozvíte, anebo o svých spolupracovnících, o své rodině, ...

Zažijete lepší výsledky a více úspěchu v tom, co děláte.​

Zažijete více zábavy v životě a lepší přátelství s lidmi.​

Zažijete více pohody a harmonie s lidmi, na kterých Vám záleží.​

Zažijete lepší porozumění a méně frustrace při práci s lidmi.

Cena při variantě jednodenního semináře4 990,- Kč/osoba

v případě účasti minimálně 20 osob z jedné společnosti je poskytnuta sleva 50 %, 

cena po slevě je 2 490,- Kč/osoba.

 

Cena při variantě dvoudenního semináře, včetně noclehu, stravování, večerního programu,

využití dostupných sportovních a relaxačních aktivit – 7 990,- Kč/osoba

v případě účasti minimálně 20 osob z jedné společnosti je poskytnuta sleva 50 %, 

cena po slevě je 3 980,- Kč/osoba.

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH. 

Realizace konference – je pro Vaši společnost uznatelným daňovým výdajem.

AKCE 

 

školení

na zkoušku

zdarma

bottom of page