top of page

Michaela

Vedoucí kanceláře pro oblast poradenství, školení

a certifikace

Při studiu na Vyšší odborné škole živnostenské v Přerově, kde jsem vystudovala obor Marketing, jsem se o ISO normách dozvěděla jen opravdu málo – věděla jsem, že nějaké ISO existuje, ale ve své podstatě jsem nevěděla, k čemu tento systém pořádně slouží.

Až když se mi poštěstilo přes projekt Odborná praxe pro mladé v Olomouckém kraji zúčastnit se výběrového řízení ve společnosti M Vision na pozici Odborné asistentky marketingového oddělení a tuto práci získat, jsem se o ISO normách dozvěděla více.

Prošla jsem si školením Manažera kvality ISO 9001, které přímo M Vision pořádá, zúčastnila jsem se několika auditů, následovalo školení Interního auditora a spousta dalších zajímavých školení jako například Profil osobnosti.

 

Stále se učím, protože být dobrým poradcem pro naše klienty vyžaduje neustálé vzdělávání se. Práce, kterou dělám je velice zajímavá, ale není jednoduché se vše hned naučit, proto mi hodně pomáhá, že pracuji s odborníky, kteří svoji práci rozumí a hlavně je baví a o své zkušenosti se se mnou rádi podělí. Teď už vím, že ISO má smysl a není jen pro ty, po kterých je tento systém řízení kvality vyžadován, ale hlavně pro ty, kteří chtějí dělat svoji práci dobře a mít přehled o své společnosti.

Mluvím tady o majitelích firem, kteří věří v to, co dělají a chtějí mít přehled o tom, že to dělají dobře. Protože o tom ISO podle mě je….mít přehled o tom, co dělám.

Vaše

bottom of page