top of page

Michaela

Projektová manažerka

Budeme se spolu bavit. Jsem tu pro Vás, kdykoliv budete potřebovat. Pojďme naplánovat a vymyslet vše co chcete a potřebujete. Realizujme společně úspěch. 

Můj Příběh

Michaela 2 Mvision.jpg

Po ukončení školy s ekonomicko-podnikatelským změřením jsem stála před rozhodnutím a ptala se sama sebe co dál.

 

Najednou tu bylo spousta možností a prostoru pro realizaci.

Já jsem se rozhodla přijmout výzvu a odcestovat do zahraničí, opustit komfort stávajícího životního stylu a začít znovu od začátku.

Bylo to zřejmě moje nejlepší dosavadní rozhodnutí. První měsíce a snad i roky byly náročné, ale naučili člověka nejvíc. Životní zkušenosti se jen tak nerozdávají a já se jich snažila načerpat co nejvíce, ať už pracovní či osobní. Potkala jsem se se spoustou lidí, kteří mě inspirovali a posunuli o krůček dál.
 

Po jistých pracovních zkušenostech v České Republice jsem opět začínala od začátku a dělala práce, ke kterým jsem neměla v plánu se vracet. Prošla jsem jak mále firmy na nejnižších pozicích, tak celosvětové korporátní firmy a to v manažerském týmu. 


Sbírala jsem zkušenosti, cestovala a poznávala lidi různých národností, hodnot a vizí. Potom nastal čas najít si zaměstnání, kde se budu cítit dobře, budu si zde umět představit dlouhodobě působení, budu se zde moci realizovat a bude mě to naplňovat.

Měla jsem to štěstí, že jsem byla oslovena a mohla jsem se připojit k týmu M Vision. Jsem zde zatím nováčkem, ale už teď se těším na své uplatnění, na vše co mě tu čeká a na budoucí spoluprácí. 

Michaela 3 Mvision.jpg
bottom of page