ISO 29900

Tato norma je zaměřená na vzdělávání. Uvedu citát od jednoho filozofa, Davida Hume, který řekl „Důkazem vysokého vzdělání je schopnost mluvit o největších věcech nejjednodušším způsobem.“

Naše společnost prošla touto certifikací, a tak i my máme zkušenost s touto normou, a zde Vám ocituji našeho uznávaného učitele „Naši učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou.“ Ano Jan Ámos Komenský.

Norma nás naučila lépe nastavit model vzdělávání a stanovení kompetencí. Nedržet se jen jednoho modelu, ale dokázat včas reagovat na změny a ty systémově připravovat a neustále se vzdělávat.

 

Tato norma není určena jen školám, ale i přednášejícím a trenérům. Je velice důležité získat důvěru u lidí, kteří očekávají přínos, nové informace, a na druhou stranu je velice závazné mít jasný vzdělávací plán a jeho hodnocení efektivnosti. Musím říct, že jsem si i já uvědomil velice mnoho drobných detailů, které při školeních a seminářích musíte poskládat tak, aby na konci byl jasný obraz srozumitelný všem. Ano je to nelehký úkol, ale určitě ne nesplnitelný.

 

Pojďme společně jasně všechny dílky skládačky složit, aby Váš obraz byl srozumitelný a efektivní všem vašim žákům nebo účastníkům vzdělávacích programů.

SPOJTE SE S NÁMI

Doručovací adresa 

PODNIKEJTE S NÁMI

DIČ: CZ6752271152, IČ: 75351056

Číslo účtu: 4674241001/5500

 Dolany 498,

783 16 Olomouc

 Ing. Marcela Štegrová

M Vision

©2017 by M Vision. Proudly created with love.